Kontakt

Wersja angielska
tel:     + 48 12 294 70 33
fax:    + 48 12 411 15 87
e-mail: biuro@InfoStrategia.pl
Strona stworzona przez ivision.pl

InfoStrategia

Info Aktualności

Poniedzialek, 11 Grudzień 2023

"Miejski System Informacji w Bielsku-Białej"

InfoStrategia wspólnie z firmą Nizielski&Borys Consulting pełni funkcję koordynatora projektu pn. "Miejski System Informacji w Bielsku-Białej".

Realizacja projektu ma przyczynić się do usprawnienia systemu informacji przestrzennej w Bielsku-Białej. Wprowadzenie jednolitych pod względem graficznym i wzorniczym elementów systemu informacji w Bielsku - Białej ma również uatrakcyjnić przestrzeń miejską. By ułatwić turystom i mieszkańcom poruszanie się po mieście w zwiększonej ilości pojawią się: moduły historyczne, mapy z informacją funkcjonalną i informacją o szlakach tematycznych, słupy ogłoszeniowe przeznaczone do zamieszczania informacji o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych przyciągających turystów, tablice kierunkujące do ważnych obiektów historycznych i funkcjonalnych.

Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, Działanie 3.3. Systemy informacji turystycznej.