Kontakt

Wersja angielska
tel:     + 48 12 294 70 33
fax:    + 48 12 411 15 87
e-mail: biuro@InfoStrategia.pl
Strona stworzona przez ivision.pl

InfoStrategia

Info Aktualności

Poniedzialek, 11 Grudzień 2023

Cykl szkoleń i seminariów w projekcie "Innowacyjne Mazowsze"

Zakończyliśmy realizację działań w ramach projektu "Innowacyjne Mazowsze", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Działania 2.6 ZPORR, realizowanego przez Agencję Rozwoju Mazowsza S.A.

Celem projektu była stymulacja rozwoju współpracy pomiędzy sektorem publicznym, prywatnym i instytucjami wsparcia na terenie województwa mazowieckiego w zakresie zastosowań innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów produkcji rolnej i towarzyszących.

W ramach projektu nasza firma przeprowadziła cykl dwudniowych szkoleń z zakresu przygotowania i celu biznes planu oraz trzydniowych spotkań szkoleniowych poświęconych studium wykonalności. Szkolenia odbyły się w Grodzisku Mazowieckim, Sochaczewie, Warszawie, Płońsku i Szydłowcu.

Ponadto zorganizowaliśmy sześć seminariów ICT dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa mazowieckiego. Odbyły się one w miejscowościach: Ciechanów, Wyszków, Mszczonów, Sokołów, Legionowo i Szydłowiec, a dotyczyły przede wszystkim zagadnień związanych ze stanem realizacji projektów kluczowych z zakresu ICT na Mazowszu, ich planowaniem oraz nowymi źródłami finansowania.

W ramach seminariów i szkoleń przeszkoliliśmy blisko 400 osób, w tym przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli sektora badawczo-rozwojowego, przedsiębiorców (również z sektora ICT). W seminariach uczestniczyli przedstawiciele władz województwa mazowieckiego.


Seminarium w Wyszkowie, 3 czerwca 2009r.
Seminarium w Wyszkowie, 3 czerwca 2009 r.

Seminarium w Mszczonowie, 6 czerwca 2009r.
Seminarium w Mszczonowie, 6 czerwca 2009 r.

Szkolenie z zakresu biznes planu w Warszawie, 4 czerwca 2009r.
Szkolenie z zakresu biznes planu w Warszawie, 4 czerwca 2009 r.

Więcej informacji o projekcie na stronach:
"Innowacyjne Mazowsze"
Agencja Rozwoju Mazowsza