Kontakt

Wersja angielska
tel:     + 48 12 294 70 33
fax:    + 48 12 411 15 87
e-mail: biuro@InfoStrategia.pl
Strona stworzona przez ivision.pl

InfoStrategia

Info Aktualności

Poniedzialek, 11 Grudzień 2023

Seminarium podsumowujące projekt MSIP

W dniu 3 września 2008 roku w Warszawie odbyła się II edycja seminarium podsumowującego projekt Mazowiecki System Informacji Przestrzennej. Spotkanie adresowane było do środowiska naukowego, przedstawicieli administracji centralnej, geodetów województw i geodetów powiatowych.

Głównym celem seminarium była ocena i przekazanie informacji o rezultatach projektu "Mazowieckiego Systemu Informacji Przestrzennej Gmin i Powiatów współdziałających w ramach województwa" realizowanego od 2006 roku na terenie województwa mazowieckiego.

Uczestnicy seminarium pozytywnie ocenili działania Samorządu Województwa Mazowieckiego, zakres projektu oraz perspektywy rozwoju jego rezultatów w projektach kluczowych RPO. Podkreślili, że omawiany projekt ma ogromne znaczenie w budowie społeczeństwa informacyjnego oraz w procesie unowocześniania polskiej administracji.

Projekt "Mazowiecki system Informacji Przestrzennej Gmin i Powiatów współdziałających w ramach Województwa" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.