Kontakt

Wersja angielska
tel:     + 48 12 294 70 33
fax:    + 48 12 411 15 87
e-mail: biuro@InfoStrategia.pl
Strona stworzona przez ivision.pl

InfoStrategia

Info Aktualności

Poniedzialek, 11 Grudzień 2023

Zakończył się projekt INFOSYSTEM skierowany do kujawsko-pomorskich samorządów

30 czerwca 2008 roku podczas konferencji firma InfoStrategia, lider projektu "InfoSystem - sieć międzysektorowa na rzecz wzrostu innowacji w zakresie technologii teleinformatycznych" oficjalnie zakończyła jego realizację.

W ramach projektu INFOSYSTEM, na terenie województwa kujawsko - pomorskiego odbyło się wiele kluczowych działań dla jego powodzenia m.in.: w okresie od lipca 2007 do czerwca 2008 InfoStrategia zrealizowała 30 specjalistycznych szkoleń dla blisko 480 osób z zakresu właściwego stosowania narzędzi informacyjnych i komunikacyjnych w pracy urzędnika. Kontynuacją szkoleń prowadzonych metodą tradycyjną stały się kursy e-learningowe, dostępne na internetowej stronie projektu www.infosystem.info.pl, pogłębiające wiedzę z zakresu zagadnień społeczeństwa informacyjnego i e-urzędu.

W celu upowszechnienia wypracowanego w ramach projektu modelu współpracy międzysektorowej lider projektu, firma InfoStrategia, zorganizowała również dwie edycje Międzysektorowego Forum Administracji Elektronicznej. Wzięli w nich udział przedstawiciele administracji samorządowej, osoby odpowiedzialne za rozwój systemów informatycznych, przedstawiciele instytucji wspierających politykę rozwoju e-administracji, przedsiębiorcy, przedstawiciele sektora B+R oraz dziennikarze.

Nowością, a zarazem jednym z istotnych założeń projektu INFOSYSTEM było to, że realizowane szkolenia skierowane były do osób zatrudnionych na kierowniczych stanowiskach, od których decyzji istotnie zależy powodzenie realizacji projektów w dziedzinie elektronicznej administracji.

Projekt "InfoSystem - sieć międzysektorowa na rzecz wzrostu innowacji w zakresie technologii teleinformatycznych" był finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Projekt zrealizowano o okresie od 1 października 2006 do 30 czerwca 2008 roku. Wartość projektu wyniosła 1 562 972,88 zł.