Kontakt

Wersja angielska
tel:     + 48 12 294 70 33
fax:    + 48 12 411 15 87
e-mail: biuro@InfoStrategia.pl
Strona stworzona przez ivision.pl

InfoStrategia

Info Aktualności

Poniedzialek, 11 Grudzień 2023

SERWIS - nowoczesne technologie w MŚP

Infostrategia zakończyła realizacje projektu "Sieć na Rzecz Wzrostu Innowacji w zakresie technologii teleinformatycznych w MSP (SERWIS)" w województwie śląskim.

Celem projektu SERWIS było podniesienie wiedzy i praktycznych umiejętności przedsiębiorców w zakresie wykorzystywania nowoczesnych technologii teleinformatycznych w codziennym funkcjonowaniu firmy, a w rezultacie poprawy ich wydajności i konkurencyjności.

W ramach projektu SERWIS skierowanego do małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego zrealizowano następujące działania: -szkolenia dla 800 przedsiębiorców -seminaria i konferencje w zakresie nowoczesnych rozwiązań dla biznesu -rozwój sieci współpracy śląskich przedsiębiorców poprzez wzmocnienie i pogłębienie relacji biznesowych -stworzenie multimedialnych prezentacji dotyczących implementacji e-faktura i podpisu elektronicznego w firmie.

W ramach projektu nawiązano współpracę m.in.: z następującymi przedstawicielami środowisk biznesu i firmami:

-Śląski Zamek Przedsiębiorczości w Cieszynie -Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie -Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości -Krajowa Izba Rozliczeniowa -Polska Platforma Technologii Mobilnych i Komunikacji Bezprzewodowej -Forum Firm Miasta Radlin -Beskidzki Dom Maklerski S.A. -Making Waves -Apollo Sp. z o.o. -IT Business Consulting Group -Computer Center -Microsoft Polska

Projekt "Sieć na Rzecz Wzrostu Innowacji w zakresie technologii teleinformatycznych w MSP (SERWIS)" był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego