Kontakt

Wersja angielska
tel:     + 48 12 294 70 33
fax:    + 48 12 411 15 87
e-mail: biuro@InfoStrategia.pl
Strona stworzona przez ivision.pl

InfoStrategia

Info Aktualności

Poniedzialek, 11 Grudzień 2023

Seminarium E-wizerunek firmy w Częstochowie

27 marca konsultanci z Making Waves spotkali się z reprezentantami małych i średnich przedsiębiorstw z Częstochowy w ramach seminarium "E-wizerunek firmy" organizowanego w ramach projektu "Sieć na Rzecz Wzrostu Innowacji w zakresie technologii teleinformatycznych w MSP (SERWIS)".

Celem seminarium było przedstawienie przedsiębiorcom sposobów wykorzystania Internetu w promocji i sprzedaży. Wśród tematów poruszanych przez specjalistów Making Waves pojawiły się m.in.: marketing i reklama internetowa, kampania w Internecie oraz identyfikacja wizualna firmy.

W trakcie 4 godzinnego szkolenia omówione zostały zalety reklamy w wyszukiwarkach i działań SEO w ogóle, ze szczególnym uwzględnieniem legalnych technik pozycjonowania w Google i tworzenia skutecznych kampanii reklamowych AdWords. Przedstawiliśmy także zasady projektowania użytecznych stron i metodę badania użyteczności za pomocą testów. Aby wzbudzać zaufanie użytkowników i budować świadomość marki warto zadbać o identyfikację wizualną. Zasady jej tworzenia przedstawiliśmy na przykładnie profilu graficznego Making Waves.

Ostatnim punktem programu była tematyka przygotowywania i zamieszczania fotografii na stronie internetowej w kontekście tworzenia obrazu produktu.